Drahá Betty

25. března 2008 v 17:01 | Kestler
Drahá Betty,
doufám, že se máš dobře. Vím, že ti zpěv nevadí, a tak nemám obavy, že by ti to jejich věčné aleluja vadilo. No nic, chtěla jsi vědět jak je tady na Zemi. Musím ti napsat, že dobře. Všem nám moc chybíš, ale co se dá dělat. Tatínek byl z toho hodně špatný. Ten první večer byl nejhorší. Pomáhalo mi zpívat si písničky, kde se vyskytovalo slovo pes. Taťka se stal alkoholikem =) Ne, dělám si legraci, jenom si tři dny před spaním dal skleničku vína. Vypadá to, že nepojede na mistrovství do Polska. Chceme si pořídit nového pejska =) Doufám, že máte internet, více se totiž dozvíš tady, na stránkách cvičáku. Chceš nějaké aktuality, tak ti shrnu pár posledních dnů.

Ve čtvrtek jsem byla u doktorky na patnáctiletou prohlídku. Musela u toho být mamka. Vůbec z toho nebyla nadšená. Deset minut (to byla délka prohlídky) tam stála a ani jí toho doktorka moc nepověděla. A kvůli těm deseti minutám musela být v práci o hodinu déle, protože s tím dojížděním to hodina byla. Cestou domů jsme se ségrou dvojjazyčně klábosily. Já se jí ptala německy a ona odpovídala anglicky. Občas vypadlo slovíčko nebo slovosled, ale jinak jsme si rozuměly =) Odpoledne jsem usmažila palačinky a obdivuji babičky s pánvičkami bez teflonu. Smažila jsem podruhé a dalo mi to zabrat.
Pátek byl super den =) Zkoušely jsme fimo a výsledky ti určitě ukážu. Byla to sranda. Fimovaly jsme dvakrát a ani jednu dávku nespálily. Přišla jsem na jedno důležité pravidlo, nikdy se nesnaž vytvořit z fima nic konkrétního. Pokud jsi jako já, tak se ti to nepovede. V deset, když se mi únavou klížily oči, přišel taťka z práce a dal mi noťas. Můj nový a první a jediný a úžasný notebook. Určitě ti někdy napíšu víc. Během víkendu jsem si do něj nahrála různé programy, jen Word atd. ne, protože papá donese CD až dneska.
To máš ve zkratce. Zítra tě možná dorazím Velikonocemi a němčinářkou. Měj se hezky
tvoje Kestler
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama