Najdeš chybu, ale najednou zvoní.

17. června 2008 v 18:14 | Kestler
Mám zahlcovat blog dalším z mnoha článků, že se omlouvám a nestíhám? Ne. Stíhám totiž úplně v klídku. Vemte si třeba, že zítra v jedenáct odjíždím a už mám věci položené u kufru. Navíc jsem na zítřek pozvaná na večeři (palačinky =) Ve škole pohoda, jenom doufám, že mě zítra nepřepadne nostalgie, protože by to bylo na houby. Ale asi se mi po ostatních stýskat bude.

Dobře, aspoň tady bych mohla mluvit pravdu. Bude se mi stýskat hlavně po jednom "človíčkovi". Ne, nezahrnu vás větami o tom jak je úžasný, milý, galantní, jak se hezky směje. Snad jen, že má jednu příšernou kravatu. Odstín hořčicová žluť a do toho modré puntíky. Vyměnil dobrou modře pruhovanou kravatu za špatný vkus a špatnou kravatu. Jinak jsem vypadala jako úchyl, co kupuje zástěru a 28 lízátek. Choinka už spává venku, ale zatím nepřišla na to, že se spí uvnitř boudy. Potom taky zběsile upravuju fotky.
Může vám někdo, kdo vás vůbec nezná, říct o vás tu nejhlubší pravdu? Může. Nedávno se mi to stalo. Nebuď tak sarkastická. V okamžiku, kdy tohle napsal, jsem to vzala s humorem. Ale později jsem si uvědomila, že má pravdu. Nedokážu se bavit nebo vtipkovat s ostatníma, aniž bych je nepopichovala a nenavážela se do nich. Nejspíš bych to měla změnit a být vlídnější. Ale jak? Nechci skončit jako idiot, co se celý den usmívá. Jistě usmívám se a směju ráda, ale jen když je čemu. Proč se křenit celý den?
Život je jen karneval, v němž stokrát změníš masku.
 


Komentáře

1 pepřenka pepřenka | 18. června 2008 v 17:12 | Reagovat

Tak tu masku neměň tak často, pomůže to nejen ostatním( se v tobě vyznat) ale i Tobě. A mluvit pravdu bys neměla jenom tady na blogu, teda pokud tím v reálu nikomu neublížíš. Vše se má dělat s citem... Mno a je rozdíl když potkáš na ulici člověka, který se byť jen trochu usmívá než zakoboněného mračence. Tak a to je snad vše, co bych ti chtěla říct. Hodně štěstí a přátel, kteří tě podrží, když se pod tebou propadne strop

2 No Melody No Melody | Web | 26. června 2008 v 20:25 | Reagovat

Jasně, já se taky nesměju když nemám čemu :D Asi tohle máme podobný, občas jsem jedovatá aniž bych si to uvědomovala 8-)

3 dominka9 dominka9 | E-mail | Web | 5. července 2008 v 10:41 | Reagovat

Sorry,ze ti to posilam. posilam to ze strachu...NE o sebe, ale o sve blizke. tento dopis pochazi z venezuely byl vyslan aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.zmeny se dockas do 5 dnu.alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil.erik prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostalrakovinu a zemrel.TAK CO POSLES TENTO MAGICKY DOPIS?RADIM TI ANO,JAKO JSEM TO UDELALA JA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama