Léto

26. července 2008 v 21:33 | Kestler |  Čas
Tak jsem sem chtěla delší dobu něco napsat. Ale nevedlo se a taky nechtělo. Proto shrnuju do jednoho článku.

Na létě je skvělé, teda pokud bydlíte v domku se zahradou, že máte nejrůznější dobroty po ruce. Třeba hned na začátku léta jahody. Víte, jak je skvělý pocit přijít domů z několikakilometrové túry a natrhat si pravé domácí jahody? Nebo o něco později hrášek. Ten čerstvě utržený má totiž takovou lepší chuť. A než skončí hrášek začínají maliny. Mezitím se už doma objevují zavařeniny a marmelády. A nakonec rybíz. Zrovinka včera jsem si byla na bílý asi třikrát. Mňamózní =) A co bude dál? Nevím, dřív jsem zbožňovala kedlubny, ale teď by mě rovnátková asi hnala =)
Jinak jsme včera grilovali =) A nejen grilovali. V poledne jsme se strýcem vařili gulášovou polévku za sáčku na ohni. Taky jsme ve dvou nafoukly 40 balónků. Odměnou nám byla vynikající Dobrá voda černý rybíz. Je zvláštní, že náš čuchometřík do ničeho nestrkal ten svůj rypáček. Jo, to Béťa by ho tam měla pořád. Nakonec ale začalo pršet. Takže jsem se doma dívala na Jak se staví sen (a baštila ten rybíz =) Naštěstí se vyčasilo, a tak byl s velkým úspěchem naražen soudek piva (nikoliv koupeného, ale před půl rokem vyhraného =) Pivo bylo hnusné, stejně jako turecké víno a fernet s gumovými medvídky (asi proto, že mi alkohol nechutná =) Po vyzkoušení spojení Topíku (Top Topic) a gumídků byli medvídci zbaštěni jen tak. Namočením totiž získali lehce jakoby olezlý povrch (fujtajksl). Kvůli dešti se zápasilo se stavbou altánu. Po půl hodině stál a na řadu přišly balónky. Potom louče, Choina večeře a pak spát a spát a spát. PS: vím, že jsem kázala o kvalitě fotek =)
Dneska jsme opět navštívili Troják. Vybraly jsme jinou hospodu a hle, čepovaná Kofola za 19 a Tatranky za 11. Pořád však míň než minule.
Taky bylo rozhodnut, že nám budou dány finance na koupi epilátorů. Taťka náš hlavní internetový nákupčí odmítl vyhledávání a porovnávání (není se ostatně co divit =) Takže pokud má někdo zkušenosti napište (kouzelné slůvko: švihem)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama