Aydra

22. srpna 2008 v 18:16 | Kestler |  Stránky s významem
Jednoho krásného dne mě chytil za nohu nápad. A né a né se pustit. Nakonec musím ke svému velkému zahanbení říct, že jsem podlehla. Tady je první ze série dvaceti sedmi článků =)

Na tuto stránku jsem se dostala díky nestálé vášni mé osoby pro příběhy z doby Pobertů. K přečtení je zde především úžasná povídka 2000 let zpátky?Ach bože! Hlavní hrdinka Rikka se dostane do minulosti (jak originální =) a vůbec se jí to nelíbí. Zvlášť když zjistí, že zpět do své doby se jen tak nedostane. Díky svéráznému stylu a neobvyklým zápletkám se ovšem z příběhu nestává romantický cancák o padesáti kapitolách, ale skvělá humorná povídka.
Aydra také uveřejňuje své další práce, z nichž je třeba vyzdvihnout vypravování Od čeho má člověk mapy?
Jak jste jistě pochopili, tento web je především pro písmenkové maniaky1, ale i obrázkofilové si přijdou na své. Autorka totiž shromáždila obrovské množství obrázků "své" postavy.
Za zmínku stojí také rubrika Zabijačka. Nebojte se, žádné obrázky ze zabijačky na vás nevybafnou. Jedná se pouze o diskusní kroužek, kde se pokaždé svérázným způsobem probírá, kdy už přibude nová kapitolka.
Ne všechno se mi však zavděčí. Třeba mnohé glosy se mi moc nelíbí, je to ale jenom otázkou vkusu. Dalším mínusem je, že poslední dobou kapitoly zrovna nepřibývají, a tak se sem dívám méně často než na jiné stránky. Stále však doufám, že se Rikka jednoho dne dostane domů.
1) písmenkový maniak - člověk, který čte téměř neustále nebo se tak alespoň tváří. Poznávacím znamením je především pečlivé studování písmenek z obalu potraviny, která se nachází u stolu. Pozor na možnou záměnu s modelkami sledujícími počet kalorií.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama