Tři boty v jednom týdnu

28. září 2008 v 20:25 | Kestler |  Čas
Tento týden jsem zakusila tři věci, které se mi nikdy nestaly. Beru si ponaučení a pokusím se, aby se neopakovaly.

Příběh první
Míchám si napůl černý s červeným čajem… a těším se do divadla. Mám tam být v půl šesté. I zadávám do vyhledávače čas příjezdu 18:30. Spojení nalezeno, nezbývá nic jiného než se pohodlně rozvalit na posteli a vyčkat času odjezdu. V půl šesté se oblékám a chystám si věci. Ve třičtvrtě na šest dávám do kabelky mobil. Kontroluju displej. Dvě nové zprávy a asi deset zmeškaných hovorů. "Co se děje," myslím si zmateně. Po přečtení první zprávy mám jasno. Na podpatcích sprintuju s zastávce. Nenamalovaná, neučesaná atd. Na křižovatce mě předjíždí dva autobusy. Přejdu do trysku. Naštěstí se nade mnou hodný řidič slituje a počká. V šest nula nula stojíme na křižovatce před nádražím v Hradišti. Přes přechod utíká chlapec v kvádru. Nebudu sama, kdo přijde pozdě. Z autobusu startuju jako první a i přes bolest v nohou (podpatky) dobíhám k divadlu. Pět minut po začátku vcházím do sálu. Zmeškala jsem dvě minuty.
Ponaučení: Už nikdy nezaměním půl šesté s 18:30

Příběh druhý
Ne, už se mi nechce psát příběhy. Prostě si tady vynadám, že jsem neschopná a nedokážu se včas a správně rozhodnout. A díky mému trvání na tom, že pojedeme linkou, kterou mi našel IDOS a ne známýma linkami, jsme zamrzly ve Zlíně a taťka ač byl nemocný pro nás musel dojet. Blbá,blbá, blbá.

Příběh třetí
Jenom další ukázka mé blbosti. Prostě jsem zapomněla dát zubařce omluvný list, a tak tam teď nemám razítko. Ale to je v pohodě, to vůbec nevadí. Kestler, seš idiot.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama