Vypiš se

28. října 2008 v 19:58 | Kestler |  Čas
Ok, vzhledem k tomu, že mám za sebou den, který snad ani není příšerný, hodím pár písmenek do Wordu, a pak uvidím, co z toho vyleze.

Neděle byla krásná, naučila jsem se konečně DNA spirálu, a tak jsem celá šťastná šila u Obsluhoval jsem anglického krále. Ten film měl něco do sebe. Udělala jsem asi pět cenťáků. V pondělí se to začalo hroutit. Jely jsme do Zlína podívat se po nějakém oblečení a jediné, co jsme dovezly, bylo osm hermelínů. Do toho se mi ztratila placka berušky *fňuk*. Večer jsem jela do kina. Film se sice jmenoval Máj, ale já se švígrou jsme měly jediný cíl. Celý film obdivovat Stropnického. A jak to dopadlo? Ten film byl natolik otřesný a Jarmila tak b**á =) že se to nedalo. V první třetině to Stropnický ještě zachraňoval svým zjevem, hrát neuměl ani náhodou, ale v okamžiku, kdy ho vedli na popravu, vypadal jako by byl ve třetím měsíci *blé*. Navrhuju posilovnu. Vstávat a cvičit =) Někdo chválil hudbu. Strašná. A když se Jarmila na konci zasekla ve vzduchu, tak jsem měla co dělat, abych zadusila smích a zdá se, že jsem nebyla jediná =) Potom následovala čokoláda v Karibiku a utvrzení v přesvědčení, že kluci jsou na nic a jediné, co umí, je plést se mi pod nohy *naštvaně mlátí do klávesnice* A dnešek? Ráno jsem udělala dva centimetry spirály a roztrhla se mi nit. Začala jsem znovu na dvojité. Před třemi hodinami se mi roztrhla. Spravila jsem to. Blbě, nakonec jsem párala. Hodiny vtahu =( V poslední době se mi nic z korálků nedaří dokončit =( V naprostém zoufalství jsem šla hledat pobavení v inzerátech na Lide.cz. Zůstaly ve mně dva dojmy. Zaprvé jsem alergická na oslovení kočička a zadruhé, když někdo napíše slovo milá s ypsilon, tak to musí být úplný ygnorant. Nečekám, že to někdo přečte, protože to není článek plný vtipu a melodií a obrázků. Možná prohloubím svůj žal vytrháním nohou. Dobrou =(
 


Komentáře

1 Klaruska Klaruska | Web | 28. října 2008 v 21:39 | Reagovat

Jéje, Kestler, neblázni a nemrač se tu! :) Jasný, když se nedaří, tak se nedaří a je to prostě hrozný. Zdá se to být marný a k ničemu. Ale všechno špatný se zase jednou v dobrý obrátí a pak to všechno doženeš ;)

Jinak film jsem neviděla, tak nemůžu souhlasit ani odporovat. Ale je škoda, že se ti tak moc nelíbil, když už jsi na něj šla...:)

Teda a musím říct...že jsem dostala chuť na hermelín a mám z toho hlad...:D

Tak se měj co nejlépe, já jdu vybrat ledničku... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama