Prosinec 2008

Kosmetika

31. prosince 2008 v 12:50 | Kestler |  Čas
Původně jsem chtěla psát o kosmetice. O tom, jak jsem byla odřená kartáčkem, změkčena na máslo, jak mi byly mačkány neexistující krátery, jak mi byla dělána maska z papírmaše, a nakonec jak jsem byla žmoulána. Jak mi byl natrhnut ret a jak bych měla dělat školu, protože už mi doopravdy hoří termíny. Nakonec jsem se rozhodla pro UFO nad mou rodnou vesnicí. Už třetí den chodím s taťkou a Changovou na večerní procházky. Procházíme lesem vzhůru (sklon circa 60%). Pokoušíme se správně trefit dvě odbočky a nakonec nahoře na louce strašíme děti házením zeleně svítícího talíře Changové. Jinak se mi podařilo ztratit krokoměr *hluboký zármutek a zlost na sebe samu*. A stále jsem se nedostala k jedné velmi zajímavé cachi. Taky se mi podařilo zlepšit se ve psaní všemi deseti =)

forum.czechbeadwork.net

28. prosince 2008 v 14:15 | Kestler |  Stránky s významem
Jak už jsem se zmiňovala v tomto článku, je fórum součástí korálkového impéria czechbeadwork.net jehož stvořitelkou je Rionela. O co vlastně jde? Jako každé fórum i toto slouží hlavně k vystavování a hodnocení výrobků, ale také k výměně zásob, komunikaci mezi jednotlivými členy korálkového světa, sdílení informací o srazech a návodech a všelijakému takovému. Prostě jedna z mnoha internetových komunit. Já neumím napsat něco pěkného o mých zálibách a oblíbencích, takže doporučuji fórum prolézt a určitě najdete něco, co zaujme =)

Proč nemůžu být „správná“ holka?

26. prosince 2008 v 20:02 | Kestler |  Čas
Nějak mám dojem, že muselo dojít k obrovskému omylu. Nemůžu se zbavit pocitu, že se od nich liším. Jako by mezi nimi a mnou byla ohromující propast.

Modrá motanice

20. prosince 2008 v 15:32 | Kestler |  Korálky
Poslední fotka, která mi ležela neupravená v počítači. Třetí ze série čtyř motanic, které dělám pro mamku. Poslední zelená zatím udělaná není.

Andělé

19. prosince 2008 v 17:10 | Kestler |  Korálky
Díky nudě v promrzlé šatně přidávám další výtvor, tentokráte slibované andílky =)

Bezprostředně napsáno, a pak pozdě přidáno

19. prosince 2008 v 16:49 | Kestler |  Čas
Tak to mám za sebou. Vynechala jsem sice celý řádek, ale to nevadí, že? Nikdo si toho doufám nevšiml. Samozřejmě organizace byla skvělá. Měli jsme tam být v 7:30. Vstávala jsem ve tři čtvrti na šest, abych si stihla zacvičit. Byla jsem tu (rozumějte v domě kultury) na čas. A do devíti se nic nedělo. Pak jsem si vyzkoušela mikrofon a za půl hodiny se začínalo. Samozřejmě nic nebylo nachystané, nástroje nebyly zapojené a "rektor" hrozil odchodem. J. se z toho hroutila, já byla akorát znechucená. A co budu dělat dál? Mrznout v šatně, ve které se netopí, potom ve dvanáct skočím rychle na oběd a nakonec snad dojedu domů. A jestli jsem ho potkala? Samozřejmě, ale nejlepší obrana je útok =)

Modrý cinkací

18. prosince 2008 v 19:17 | Kestler |  Korálky
Po dlouhé době jsem se dokopala k úpravě fotek. Zatím mám jenom jednu, ale vzhledem k tomu, že výrobek pochází z léta až tak velké zpoždění nemám =)

Slabá?

18. prosince 2008 v 18:35 | Kestler |  Čas
Nechala jsem se navézt do jedné blbosti. Měla jsem se víc bránit, jenomže ten útok byl podlý a zbabělý a já byla tak unavená. Chceš se vymlouvat? Ne, já jen… A dost chceš se vymlouvat, ale nesmíš. Všichni vždycky využijí tvých slabých chvilek. Ty, se musíš naučit ty chvilky nemít. Rozumíš? No tak, rozumíš?
Dneska v noci jsem nemohla usnout. Z venku jsem neustále slyšela takové tlumené ťukání. Byla jsem šíleně unavená, ale ťukání neustávalo. Mě se chtělo spát, ale nemohla jsem. I přes sluchátka jsem to ťukání slyšela a navíc s hrajícími sluchátky mi taky nešlo usnout. Ve dvě jsem konečně byla tak vyčerpaná, že jsem si na ty čtyři hodinky zdřímla. Dnešek jsem zvládla naštěstí v pohodě a ten spánkový deficit se nijak neprojevil, ale o zítřek mám strach. Měla ses víc bránit. Únava a vypětí neomlouvají.
Mé obranné mechanismy a osvědčené metody selhávají. Nesnáším, když někdo, komu jsem se nepředstavila a koho kvůli jeho stylu (tak nejsem tolerantní no a co *zvyšuje hlas*) nemám ráda a komunikaci s ním nevyhledávám, používá moje jméno, jako by to byl hadr na podlahu. Navíc naprosto ignoruje mou ignoraci (zní to směšně, že? *bezradný na efekt vypočítaný pohled*). Mám strach, aby proti mně "nepoštval" i ostatní. Možná zbytečně dramatizuji. Nesnaž se to omlouvat. Víš, že tomu tak není. Strach máš a jen doufáš, že on to neví. Byla bys ráda, kdyby zmizel z tvého života. Ale na to si budeš muset děvenko počkat.

Zmrzlá Vídeň

10. prosince 2008 v 22:01 | Kestler |  Čas
Vrátila jsem se před dvěma hodinkami z Vídně, a tak zklamaná jako dneska jsem nebyla z žádného zájezdu.

Nebojme se, že jsou nemluvové

2. prosince 2008 v 20:01 | Kestler |  Čas
Možná by se hodilo změnit design a vystavit konečně nějaký článek s vánoční tématikou, ale mě je to co? Mě je to co? Ukradené. Slibuji, že na konci bude pěkné video, které asi nikomu nic neřekne, ale to mi co? To mi co? To mi nevadí =) Krásní a skvělí a s hrdými čely….