Pro sladkost, pro sladkost usnutí děkuji za únavu

23. října 2009 v 22:10 | Kestler |  Čas
Po poměrně slušné vlně více či méně pesimistických článků měním radikálně styl. Respektive, jak to vypadá, když je dobře.

Po příjemné konverzaci doprovázené konzumací nejlepší pizzy v Hradišti a medovníku, který po zhodnocení nezávislou porotou neměl proti mému víkendovému výtvoru šanci, jsem se vznášela na Křídlech. Nesmírně patetická divadelní hra, která by mohla být jevištní interpretací některého z blogů. O očekávání člověka od života a neschopnosti přijmout život takový, jaký je. O tom, že každý má v sobě malé dítě z minulosti, které mu stále staví bariéry. Nic optimistického, ale hodně pravdivého. Cestou zpátky jsem našla člověka, který se v mé společnosti očividně cítí dobře. Nebudu zastírat, že mě to potěšilo, i když já se s ním zrovna nejlíp necítím. I když, když jsem ho v noci cestou na intr potkala má radost neznala mezí. Protože, kdopak by se tmy nebál?
Včera jsem zjistila, že z účastníků logické olympiády jsem já, která má logické myšlení na úrovni jogurtu, jsem na 927.-969, to je úspěch. Ze čtyř tisíc =D Takže z celé republiky z přihlášených středních škol v první čtvrtině. To podle mě nebylo tak špatné. Jenomže jsem se přihlásila do sekce uživatel a tam …

"V rámci své kategorie a svého kraje ses umístil na 41. - 42. místě z počtu 204 - tedy lépe, než 80.15% účastníků.
V celkovém pořadí ses v rámci své kategorie umístil na 927. - 969. místě z celkového počtu 4044 - tedy 76.58% soutěžního pole.
Gratulujeme, postupuješ do krajského semifinále, které proběhne v pátek 6. 11. 2009 ve všech krajích. Pozvánku a další informace obdržíš e-mailem."

Takže má výhra je jasná. Jak to dopíšu, jedu domů a budu si užívat volný pátek. Anebo pozvu PS na nějaké jídlo. Jenom kdyby tak to kolo bylo ve Zlíně a ne ve Fryštáku, ale co se dá dělat.
A víte co? Potěšilo mě to. Ale nejvíc samozřejmě, že z naší školy, kde máme ajťáky, jsem byla třetí. Tralala a přede mnou dva čtvrťáci (ne, že by to nebyla klika jak BoWash). Takže ano, 94% není moc ale 969. místo není špatné. Večer jsem usínala s myšlenkami na pátek za dva týdny, na to jak potkám PS. Vedle v kuchyni jsem uslyšela taťku… "Mohla by pracovat někde ve výzkumu…" a obdobně tam polemizoval asi půl minuty. Ležela jsem v klubíčku, byla šťastná a naši hrdí. Tatínek ví, že by mě to asi nebavilo, já vím, že bych to nedokázala a že na to nemám, ale byl to strašně fajn pocit. Celou dobu cinkal vzadu v hlavě zvoneček…

Konec extraktu

Navrch asi tři měsíce nejsem ženou. A jedna injekce AGL toho moc nezměnila, takže jsem dneska obdržela dvojtou dávku a uvidíme, co dál. Ne, že by mi to vadilo, ale ostatní s tím zřejmě mají nějaký problém, takže, když to zaplatí já se bránit nebudu…
Zítra jdeme na oslavu narozenin. Nastává důležitá otázka. Budu se nudit moc nebo šíleně? Mimochodem, ohlášené JEDEN den dopředu. Možná bych aspoň za to měla být vděčná.
Mám na svědomí jedno lesní zvíře. Při běhu po cestě jsem narazila na posed s myslivcem naproti krmelce. Vyjel na mě, ať běžím s tím psem (jako Changovou) zpátky. Neměla jsem chuť se hádat, ale zjistím si, jak je to s pohybem psů v lese. Měla jsem nechat Velmi nadějnou, ať mu štěkotem zkazí lov. Nemám nic proti myslivcům. Ale jsou myslivci a mislivci. A ty druhé nemůžu ani cítit.
- dokázali si splést na padesát metrů dvě běžkařky s divočákem a začali střílet
- staví si posedy naproti krmelcům a krmelce u cest, aby to pak neměli daleko do auta
- krmelce a krmné plochy jsou plné jen když je poblíž myslivec s puškou
Jingle bells
I hate my body,
I hate this sense.
I must - be hardy,
- keep my plans.
Název je částí písně K. Kryla.
 


Komentáře

1 Louí Louí | Web | 25. října 2009 v 12:25 | Reagovat

Tak to gratuluju k postupu :)

2 Žumpa odpadu Žumpa odpadu | Web | 2. listopadu 2009 v 13:32 | Reagovat

Logická olympiáda? Já bych se asi zeptala co to je :)...

3 Kestler Kestler | Web | 2. listopadu 2009 v 19:00 | Reagovat

Louí: Děkuji =)
Žumpa odpadu: Vím, že mnozí z vás po přečtení zadání odloží tužky a odejdou, ale dá se to vyřešit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama